Dikkat Testi

Dikkat Testi

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 688
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici uMonster

Dikkat Testi oyunu sayesinde Android cihazlarınızda ne kadar dikkatli ve sabırlı olduğunuzu test edebilirsiniz.

Dikkat Testi, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz zeka oyunları arasında yer alıyor ve ne kadar dikkatli olabildiğinizi, aynı zamanda görseller ile aranızın ne kadar iyi olduğunu kolayca anlamanıza yardımcı oluyor. Ücretsiz olarak sunulması ve çok hafif bir yapıya sahip olması nedeniyle tüm Android cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Oyundaki amacımız, sunulan iki görseli birleştirerek altta yer alan iki seçenekten bir tanesini kullanmak. Doğru birleştirmeyi yaptığınızda puan kazanabiliyorsunuz ancak yapacağınız tek bir yanlış tüm puanınızın sıfırlanmasına neden oluyor. 30 saniyelik bir süre kısıtlaması olması ise elbette oyunun biraz daha zorlayıcı olmasını sağlıyor.

Her ne kadar grafikleri üzerinde biraz daha çalışılması gerekse de, oyunun amacını gerçekleştirebildiğini söyleyebilirim. Tabii ki gelecek sürümlerde daha iyi renk seçimleri ve tasarımlar ortaya çıkarsa oyundan aldığınız zevk de aynı oranda artacaktır.

Çalışırken herhangi bir performans sıkıntısı olmayan ve sorunsuzca en yüksek performansı elde etmeye çalışacağınız Dikkat Testi oyunu, oyunlara çok fazla vakit ayırmak istemeyen ancak yine de arada bir kendini test etmek isteyenlerin denemeleri gerekenler arasında yer alıyor.

Eğer çok vakit almayacak ve 30 saniye içerisinde tamamlanacak bir oyun arıyorsanız sizin için oldukça uygun olduğunu söyleyebilirim.