DinnerTime

DinnerTime

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 165
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZeroDesktop

DinnerTime uygulaması ile Android telefonlarınızı kullanarak çocuğunuzun mobil cihazlarını denetleyebilirsiniz.

DinnerTime uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizi kullanarak çocuklarınızın akıllı cihazları üzerinde hakimiyet kurmanızı sağlayabilen ücretsiz bir uygulama olarak yayınlanmış durumda. Ancak hakimiyet denince uygulamanın tüm telefonu kontrol altına alacağını ummayın. Zira temel olarak bir ebeveyn denetimi uygulaması olarak hazırlanmış ve çocukların telefon ve tablet kullanımlarını sınırlandırma amacı güdüyor.

Bunun için çocuklarınızın da Android cihaz kullanması gerekiyor ve hem sizin hem de onların cihazlarını uygulamayı kullanarak birbirine eşlediğinizde artık istediğiniz zaman telefonlarının devre dışı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın üreticisi özellikle telefon bağımlılığı geliştiren ve bu nedenle devamlı olarak cihazlarını kurcalayan çocukların bu alışkanlıklarına sınırlandırma getirebilmek için uygulamayı hazırladığını belirtiyor ve telefonun devre dışı kalmasını belirlediğiniz süreler boyunca sağlayabiliyorsunuz.

Tabii ki devamlı olarak bu özelliğinden faydalanmak yerine belli özgürlükler tanıyarak çocuğunuzun akıllı telefon ya da tablet kullanma özgürlüğünü de sekteye uğratmadan DinnerTime’dan faydalanmayı unutmamalısınız.

Telefonu engellenen çocuğunuz cihazın ne kadar süreyle engellendiğini kolayca görebiliyor ve böylece açılmasını bekleyerek başında saatlerce zaman geçirmiyor. Aynı zamanda kullanım dışı kalma durumunda cihazın alarmı devre dışı kalmıyor ve bu sayede sabah kalkması gerekiyorsa alarmını kolayca ayarlamaya devam edebiliyor.