DJ Audio Editor

DJ Audio Editor

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,960
  • DOSYA BOYUTU 17.96 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Program4Pc

DJ Audio Editor, kendi ses dosyalarınızı oluşturabileceğiniz ve düzenleyebileceğiniz başarılı bir ses düzenleme programıdır.

DJ Audio Editor, kullanıcıların ses dosyaları oluşturmalarına ve düzenlemelerine olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir programdır. Program MP2, MP3, WMA, OGG ve CDA gibi bilinen tüm ses dosyası formatlarını desteklemektedir.

Sezgisel ve profesyonel görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla örnekleme hızı ve kanal modu belirterek sıfırdan bir ses dosyası oluşturmak mümkündür.

Ayrıca DJ Audio Editor içerisinde kullanabileceğiniz bir çok farklı ayar ve hazır efektlerde yer almaktadır. Bu efektler ve ayarlar sayesinde ses dosyalarınızı baştan yaratmak tamamen sizin elinizde.

Program içerisinde yer alan yerleşik medya oynatıcı sayesinde, düzenlemek istediğiniz ses dosyalarını dinleyebilir ve isterseniz yine program içerisinde yer alan ses kayıt aracı sayesinde bilgisayar seslerini kaydedebilirsiniz.

Güçlü ses düzenleme araçları ve farklı ses düzenleme seçenekleri sayesinde kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunan DJ Audio Editor'ü mutlaka denemenizi öneririm.