DJ Mixer Express

DJ Mixer Express

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,796
  • DOSYA BOYUTU 3.24 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici XYLIO INFO SRL

DJ Mixer Express programını kullanarak kolayca şarkı mikslerinizi yapabilir ve DJ'lik deneyimi elde edebilirsiniz.

DJ Mixer Express programı, kendi bilgisayarında şarkı mixleri yaratmak isteyenlerin kullanabilecekleri programlar arasında yer alıyor ve her ne kadar deneme sürümü olarak sunulsa da belirlenen süre içerisinde tüm fonksiyonlarını denemenize imkan vermesi sayesinde satın almak isteyip istemediğinize en kolay yoldan karar verebiliyorsunuz. Programın arayüzünün anlaşılır ve sade olması sayesinde bu işe yeni başlayanların bile pek sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Belli başlı tüm müzik dosya formatlarına izin veren program, aynı zamanda şarkıcı adı, parça adı, albüm kapak resmi gibi detayları da kullanıcılara sunabiliyor. Ayrıca sürükle bırak desteği sayesinde varolan decklere istediğiniz parçaları atmanızı oldukça kolay bir hale getiriyor.

Programı kullanırken dilediğiniz gibi beat tekrarları yerleştirebiliyor, otomatik miksleme özelliklerinden faydalanabiliyor, DJ donanımlarını uygulama içerisinde tanıtarak özel cihazlarınızı da kullanabiliyorsunuz. İçerisinde yer alan sekiz adet efekt sayesinde mikslenen şarkılar üzerinde daha fazla değişiklik yapmak da mümkün hale geliyor.

Dilerseniz hazırladığınız miksleri anlık olarak kayıt yapabilme imkanınız olması sayesinde miksinizi çalarken otomatik olarak kayıt da edebiliyorsunuz. Beat eşleme ve pitch lock özellikleri sayesinde şarkınızın hem eşlemesi hem de ton ayarlamaları hususunda profesyonel işler ortaya çıkarabildiğinizi de belirtmek gerek.

Eğer parça miksleri yapmak istiyor ancak bu konuda nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.