DJ Music Mixer

DJ Music Mixer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34,700
  • DOSYA BOYUTU 32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Program4Pc

DJ Music Mixer, kendi müzik parçalarınızı oluştururken size yardımcı olacak başarılı bir DJ programıdır.

Mixtape yılları artık geride kalmış olsa da hala birçok müziysen ve müzik meraklısı, sevdiği parçaları karıştırarak ortaya yeni şeyler çıkarmak için uğraş vermeye devam etmektedir.

Eğer gerçek bir DJ deckini kullanmak çok komplike ve karışık geliyorsa, hemen sanal bir tanesini kullanmaya başlayarak kendinizi geliştirmeye ne dersiniz? İşte bu noktada DJ Music Mixer, işinizi görecek üst sınıf bir programdır.

Programın temiz ve organize arayüzü hem yeni başlayan hem de profesyonel kullanıcılar için oldukça idealdir. Klasik iki katlı düzenin korunduğu DJ Music Mixer'in farklı özellik ve fonksiyonları tüm kullanıcıları memnun edecektir.

Aynı zamanda kullanışlı bir oynatma listesi özelliğine sahip olan program, kullanıcıların sanatçı, şarkı, albüm, BPM, örneklem hızı, bit derinliği gibi bilgileri görmesini ve sonraki şarkılara kolayca geçiş yapabilmelerine olanak sağlar.

12 tane örnek ses bölümüne sahip olan DJ Music Mixer ile kendi ses efektlerinizi kaydedebilir ve gerçek zamanlı olarak şarkılar üzerine ekleyebilirsiniz. Klasik olarak tüm DJ programları içerisinde yer alan tüm efektlere sahip olan program, kayıt modülü sayesinde kendi mixlerinizi kaydetmenizi sağlar.

Hem ses hem de video dosyaları üzerinde çalışabileceğiniz oldukça başarılı bir program olan DJ Music Mixer, güzel tasarlanmış arayüzü ve sahip olduğu gelişmiş özellikleri sayesinde, kendi kategorisindeki en iyi DJ programlarından bir tanesidir.