DMD Panorama

DMD Panorama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 79
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dermandar

DMD Panorama, Android cihazların kamera uygulamalarındaki panoramik çekim modundan çok daha fazlasını sunuyor.

DMD Panorama, panoramik fotoğraf çekimi yapma işlemini oldukça basitleştiren bir Android uygulaması olarak öne çıkıyor. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama ile cihazın ön kamerasını kullanarak panoramik özçekimlere imza atabilir ve arka kamera moduna geçerek harika doğa manzaralarını yakalayabilirsiniz. Seçim sizin.

Android telefonlarımızın kamera uygulamasında panoramik çekim modu bulunsa da bunlar ya pratik kullanım için ideal olmuyor ya da düzenleme seçenekleri sunmuyor. Siz de panoramik fotoğraf çekmeyi seven kullanıcı olarak bu durumdan şikayetçi iseniz DMD Panorama uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

Herkesin kullanabileceği şekilde tasarlanmış arayüzle gelen ve kullanımı oldukça kolay olan panoramik çekim uygulamasının en büyük özelliği 4K çözünürlük desteği sunması. Eğer yüksek seviye bir Android cihaza sahipseniz kaliteden ödün vermeden göz kamaştırıcı panoramik kareler elde edebiliyorsunuz. Dilerseniz çekimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Cihazın hem ön hem de arka kamerasını kullanabilen DMD Panorama uygulamasının diğer bir beğendiğim ve de benzer uygulamalarda olmayan yanı embed (yerleştirme) seçeneği oldu. Embed kodunuzu alıp panoramik fotoğraflarınızı doğrudan web sitenize yerleştirebiliyorsunuz.

Panoramik fotoğraflarınızı detaylı olarak düzenleyebileceğiniz uygulamanın ücretli sürümüne terfi ederseniz fotoğraflarınızı hafıza kartınıza aktarabiliyor, hdr modunda çekimler yapabiliyorsunuz. Tabii ki reklamlardan da kurtulmuş oluyorsunuz.