DNSExchanger

DNSExchanger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 74,565
  • DOSYA BOYUTU 0.06 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kaan Şengül

YouTube ve benzer diğer yasaklı sitelere girmek için gereken DNS ayarlarını değiştirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz, popüler ve güvenli DNS servisleri arasında geçiş yapabilmenize imkan sağlayan küçük boyutlu

Kişisel bir proje olarak geliştirilen DNSExchanger programı Windows işletim sistemleri üzerinde çalışan ve yerel ağ bağlantısı ayarlarınızdaki DNS sunucu adreslerini hızlı bir şekilde OpenDNS, Google DNS ve Comodo DNS servislerine ait adreslere ayarlamanıza ve bunlar arasında geçiş yapmanıza yardımcı olan küçük bir uygulama.

Basit bir görünüme ve yapıya sahip olan programda dilerseniz Hakkında/Ayarlar bölümüne girerek tercih ettiğiniz başka DNS servislerine ait adresleri de uygulamaya ekleyebilir ve bunlara ait adresleri hızlı bir şekilde ağ ayarlarınızda yapılandırabilir ve ayarlayabilirsiniz. YouTube vb. diğer yasaklı sitelere DNS engellemesi yüzünden girememe  gibi bir problem yaşıyorsanız DNSExchanger size etkili bir çözüm bulma konusunda yardımcı olabilecek bir araç.

Ayrıca Türk üretimi bir program olan DNSExchanger Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki ayrı dil seçeneğine sahip. Sadece birkaç fare tıklaması ile güvenli, yasaklardan uzak ve özgür bir internet kullanıcısı olmak için gereken DNS ayarlarına sahip olabilirsiniz.