Do Camera

Do Camera

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 125
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IFTTT

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır.

Do Camera, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir fotoğraf uygulamasıdır. Sık sık telefonunuzun kamerasını kullanıyorsanız ve fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, işinizi çok kolaylaştaracak bir uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Artık herkesin adını duyduğı IFTTT firması tarafından geliştirilen Do Camera, öncelikle iPhone ve iPad için çıkmıştı. Artık Android cihazlarınızda da kullanma şansına sahipsiniz. Uygulamanın en önemli özelliği çektiğiniz fotoğrafları kolayca paylaşmanıza imkan tanıması diyebilirim.

Do Camera ile çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz herhangi bir sosyal platformda kolayca paylaşabiliyorsunuz. Uygulama, bu paylaşımları otomatik olarak belirlediğiniz kanallara yönlendirerek Facebook, Evernote, Dropbox ve diğer sosyal ağlara gönderiyor.

Uygulama, kullanımı da gayet kolay olacak şekilde tasarlanmış. Uygulama ile kişiselleşmiş bir paylaşım deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Ailecek çekildiğiniz fotoğrafları Facebook'a gönderebiliyor, yaratıcı ve sanatsal denemelerinizi Tumblr'a aktarabiliyor ve dökümanları Evernote'a yükleyebiliyorsunuz.

Uygulamanın en güzel tarafı size zamandan ve emekten tasarruf ettirmesi diyebilirim. Bu sayede paylaşmak istediğiniz fotoğrafları tek tek incelemekle zaman kaybetmiyorsunuz. Eğer siz de sık sık fotoğraf paylaşmayı seviyorsanız bu uygulamayı indirip deneyebilirsiniz.