Dolphin Browser

Dolphin Browser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32,990
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dolphin Browser

Dolphin Browser ile Android mobil cihazlardan en iyi web tarayıcı deneyimlerinden birisini elde edebiliyorsunuz.

Dolphin Browser, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında en iyi internet kullanım deneyimini elde edebilecekleri web tarayıcılar arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Hem pek çok alternatif web browserdan çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmesi, hem de flash animasyonlarını oynatabilmek için gereken araçları sunan uygulama, böylece deneyenlerin hoşuna gidecektir.

Akranları gibi sekmeli internet gezintilerine izin veren uygulama, sesli komutlar veya el hareketlerini de algılayarak gezintiniz esnasında pek çok işlemi kısa yoldan halledebilmenize yardımcı oluyor. Oldukça fazla sayıda eklentisinin olması ve bu eklentilerin en hızlı şekilde kurulabilmelerinin mümkünatı ise tabii ki Dolphin Browser'ın ne kadar geliştirmeye açık bir yapıya sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Birden fazla mobil cihazda Dolphin Browser'ı kullananlar ise tarayıcının eşleme ve senkronizasyon özelliğinden faydalanarak tüm cihazlarından aynı ayar ve verilere erişmenin keyfini sürebiliyorlar. Diğer web tarayıcılarının sistemleriyle de eşleşme yapabilen uygulama, böylece geçiş esnasında sorun yaşamadan tüm ayarlarınızı eski tarayıcınızdan yeni tarayıcınıza geçirmenize de izin veriyor.

Android cihazınızdan çeşitli numara, link, harita ve diğer verileri bilgisayarınızdaki web tarayıcınıza da göndermeniz için gereken seçenekleri ve araçları bulunduran uygulama, bu sayede mobil cihazlar ve PC arasındaki bağlantının sorunsuz bir şekilde kurulması için altyapıyı hazır bulunduruyor.

Elbette diğer web tarayıcılarda da yer alan paylaşım butonları, favoriler, geçmiş gibi klasik web tarayıcı işlevleri Dolphin Browser üzerinde de mevcut. Yeni ve akıcı bir internet gezintisi deneyimi elde etmek isteyenler göz atmadan geçmesinler derim.