Doodle Numbers Quiz

Doodle Numbers Quiz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 455
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RedSpell

Doodle Numbers Quiz, rakamlarla arası iyi olanların severek oynayacağı ücretsiz ve eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur.

Doodle Numbers Quiz, Android telefon ve tabletleriniz üzerinden oynayabileceğiniz bağımlılık yapan bir rakam eşleme bulmaca oyunudur. Ailenizle birlikte oynayarak saatlerce keyifli vakit geçirebileceğiniz uygulama ile beyin egzersizleri yapabiliyorsunuz.

Hem çocuklar hemde yetişkinler için geliştirilen uygulama ile matematiksel düşünme yeteneğinizi arttırabilirsiniz. Oyun yapısı itibari ile basit olmasına rağmen bulmaca oyunlarında karşılaşılan ilerledikçe zorlaşan oyun bu uygulamada da karşımıza çıkıyor. Çözmeniz gereken seriler halinde bulmacalarda yapmanız gereken şey rakamları eşlemek ve yok etmek. Rakamları eşleyebilmeniz için aralarında herhangi bir başka rakam olmaması gerekiyor. Renkli toplar ve şekilleri eşlemek yerine rakamlar tercih edilenuygulama oldukça yararlı ve eğlenceli.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunu, rakamlarla aranız iyi ise kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Rakamlarla aranız iyi değilse, daha iyi hale getirebilmek için bu eğlenceli bulmaca oyununu oynayabilirsiniz.