Doors&Rooms 3

Doors&Rooms 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 194
  • DOSYA BOYUTU 98.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gameday Inc.

Doors&Rooms 3 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir odadan kaçma oyunudur

Doors&Rooms 3 eğer zorlu bulmacaları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil odadan kaçış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Doors&Rooms 3'de temel olarak hapsolduğumuz mekanlardan kaçmak için mücadele ediyoruz. Bu iş için ilk olarak etrafımızı araştırmamız ve işimize yarayabilecek eşyaları keşfetmemiz gerekiyor. Bu eşyaları ve ipuçlarını keşfettikçe kapıları açabilmemiz mümkün oluyor. Fakat eşyaları keşfetmek tek yapmamız gereken şey değil. Bulduğumuz eşyaları birleştirerek kapı açmamızı sağlayacak araçlar inşa etmemiz de gerekiyor.

Doors&Rooms 3'de farklı odaları ziyaret ediyoruz. Bir odada bulduğumuz eşyayı aynı odada kullanma gibi bir zorunluluk olmadığı için bir odada takılı kalmamıza gerek yok. Diğer odaları ziyaret ederek keşfettiğimiz eşyanın o odada işe yarayıp yaramayacağını araştırmamız daha mantıklı. Oyun içerisinde gizli kapılar da yer almakta.

Doors&Rooms 3'da her keşfettiğimiz eşya işimize de yaramayabiliyor. Bazı eşyalar bizim için tehlikeli olabilmekte. Eğer yoğun bir beyin jimnastiği yapmak isterseniz Doors&Rooms 3'ü kaçırmayın.