Double Jump!

Double Jump!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 21
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Funich Productions

Double Jump! Android cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz, başarılı olmak için iyi refleksler gerektiren bir oyun.

Double Jump!, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, basit bir altyapı üzerine kurulu olmasına rağmen son derece zorlu bir deneyim yaşatan bir beceri oyunu. Tamamen ücresiz olarak sunulan bu oyunda düz bir çizginin iki ayrı yüzünde ilerleyen kutuların engellere çarpmadan ilerlemelerini sağlıyoruz.

Kontrolümüze verilen kutular iki ayrı bölümde ilerlediği için iki elimizi de eş zamanlı olarak kullanmamız gerekiyor. Fakat karşılaştığımız engeller farklı zamanlarda karşımıza çıktıkları için ellerimizin senkronunu çok iyi bir şekilde ayarlamamız gerekiyor.

Double Jump!'ta son derece kolay kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Kutuları zıplatmak için bulundukları bölüme basmamız yeterli oluyor. Bastığımız anda kutular zıplıyor ve hemen önlerinde bulunan engeli aşıyor. Elbette bu noktada zamanlama çok önemli bir yere sahip. En ufak bir hata kutuların engellere çarpalarına sebep olabilir.

Oyunda basit ve ihtişamdan uzak bir arayüz tasarımına yer verilmiş. Göz yormayan bu tasarım oyuna retro bir atmosfer kazandırıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Double Jump!, her yaştan ve seviyeden oyunseverin beğeniyle oynayabileceği bir yapım.