Döviz ve Altın Alarm

Döviz ve Altın Alarm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,549
  • DOSYA BOYUTU 3.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Finanscepte

Döviz ve Altın Alarm, altın ve döviz kurlarının istediğiniz seviyeye geldiğinde sizi uyaran yararlı bir Android finans uygulaması.

Döviz ve Altın Alarm, adından da anlayacağınız üzere sizin yerinize dövğiz ve altın kurlarını takip ederek istediğiniz durumlar gerçekleştiğinde sizi uyaran yararlı ve kullanışlı bir Android finans uygulaması.

Kişisel ya da iş amaçlı olarak sıkı şekilde döviz ve altın kurlarını takip ediyorsanız, artık en büyük yardımcınız bu uygulama olabilir.

Güncel olarak serbest piyasa altın ve döviz fiyatlarını sunan uygulama, aynı zamanda Merkez Bankası ile birlikte pek çok bankanın daha altın ve döviz fiyatlarını da kullanıcılarına sunuyor.

Uygulamanın güzel özelliklerinden bir tanesi kişisel portföy oluşturup, istediğiniz döviz ya da altın kurunu ana sayfanız üzerinden takip edebiliyor olmanız. Fakat uygulamanın en güzel özelliği altın ve döviz fiyatları için sınırsız sayıda alarm kurabiliyor olmanız. Böylece altın ve döviz kurları istediğiniz fiyata geldiğinde hızlıca haberdar oluyorsunuz.

Uygulama üzerinde Dolar, Ruble, Euro, Yen, Sterlin, ve 67 farklı döviz kuru ile birlikte çeyrek, yarım, tam, 14 ayar, 22 ayar ve 24 ayar altının fiyatlarını görebilmek mümkün. Bu özelliği sayesinde en güncel döviz kuru ve altın fiyatlarına Android telefon ve tabletleriniz üzerinden erişebilmek mümkün oluyor.

Uygulama üzerindeki fiyatlar en fazla 5 dakika gecikmeli geldiği için canlı olarak altın ve döviz fiyatlarını takip edebiliyorsunuz. Fakat işiniz gereği saniyeler ile oynuyorsanız, farklı bir uygulama kullanabilirsiniz.

Altın ve döviz kurları için alarm kurmak ve takip etmeyi kolaylaştırmak için Döviz ve Altın Alarm uygulamasına bir göz atmanız yararınıza olacaktır.