Döviz ve Altın Çevirici

Döviz ve Altın Çevirici

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 167
  • DOSYA BOYUTU 3.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Finanscepte

Döviz ve Altın Çevirici, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde altın ve döviz kurlarını kolayca çevirmenizi sağlayan ücretsiz bir Android finans uygulaması.

Döviz ve Altın Çevirici, dolar ve altının serbest piyasa fiyat ve kurları arasında çevirme, dönüştürme ve çapraz sorgulama yapabilme imkanı sunan yararlı ve minik bir uygulama.

Ekonomi ile ilgili olan Android telefon ve tablet kullanıcılarının cihazlarında bulundurması gerek diye düşündüğüm uygulama sayesinde; Dolar, Euro, Yen, Ruble, Sterlin, Dinar ve 67 para birimi ile bilirlikte döviz kuru alış ve satış kurları arasında çapraz sorgulama yapabilmeniz mümkün.

Döviz kurları dışında çeyrek altın, yarım altın, Cumhuriyet altını, reşat altını ve ons gibi serbest piyasa altın değerlerini de uygulama üzerinde çapraz sorgulama yapabiliyorsunuz.

Kısaca altın ve döviz kurları arasında istediğiniz tüm çevirme yani dönüştürme işlemlerini yapabilen uygulama, bu işler ile ilgilenen kişilerin oldukça işini yarayacaktır diye düşünüyorum.

Uygulamanın sunduğu özellikler dışında tasarımından da bahsetmeden incelememizi bitirmek olmaz. Uygulamanın tasarımı bu tür bir uygulama için oldukça şık ve modern. Bu sayede oldukça rahat kullanabileceğiniz uygulama üzerinde tüm işlemlerini saniyeler içerisinde halledebiliyorsunuz. Eğer döviz ve altın fiyatlarını çevirme işlemlerini düzenli olarak yapıyorsanız, Döviz ve Altın Çevirici uygulaması ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.