Dragon Warlords

Dragon Warlords

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 104
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GIGL

Dragon Warlords içerisinde bolca aksiyon bulabileceğiniz bir mobil strateji oyunudur

Dragon Warlords straeji oyunlarının farklı çeşitlerinin içerisindeki güzel öğeleri bir araya toplayarak oyunculara sunan bir mobil strateji oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir strateji oyunu olan Dragon Warlords'da Adam adlı fantastik evrene konuk olarak bu dünyanın kaderini belirlemeye çalışıyoruz. Oyunda kendi krallığımızı en büyük imparatorluk konumuna getirmek için rakiplerimizle kıyasıya mücadele etmekteyiz. Güzel 3 boyutlu grafikleriyle öne çıkan oyunda savaş sistemi klasik strateji oyunlarıyla karşılaştırıldığında çok daha canlı ve dinamik.

Dragon Warlords'un içerisinde bir kule savunma oyunu, bir MOBA oyunu ve bir aksiyon RPG oyununda bulabileceğiniz özellikleri bulabilirsiniz. Oyunda kendi kalemizi inşa ediyoruz ve askerlerimizi toplayarak diğer oyuncuların kalelerine akınlar düzenleyebiliyoruz. Ayrıca savunma kuleleri dikerek kalemizi güvence altına alabilmekteyiz. Çok oyunculu - multiplayer altyapıya sahip olan Dragon Warlords'da diğer oyuncularla eşleşmekte ve onlarla savaşmaktayız. Bu yönüyle bir MOBA oyununa benzeyen Dragon Warlords'da savaşlar çok daha heyecanlı geçmekte. Oyunda savaş sistemi tamamen gerçek zamanlı. Savaş sırasında rakiplerimizi yok ettikçe askerlerimiz seviye atlıyor ve hem görsel hem de savaş kabiliyeti anlamında gelişiyor. Oyun bu yönüyle de bir aksiyon RPG oyununu andırmakta.

Dragon Warlords'da 25'in üzerinde farklı askeri sınıfı kontrol edebilirsiniz. Bu askerlerden kimileri kılıç ve kalkanda ustayken kimileri büyü gücü ile öne çıkıyor. Bunun yanında mekanik askeri birlikleri de kullanabilmektesiniz.

Dragon Warlords güzel grafikleri ve zengin savaş sistemi ile hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.