Draw on Sand 2

Draw on Sand 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 34
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Peanuts Games

Draw on Sand 2, kum üzerinde resim çizme fikri sizi cezbediyorsa kullanmanız gereken Android uygulamalarından bir tanesi.

Draw on Sand 2, Android telefon ve tabletlerinizi kullanarak kum üzerinde resimler çizebileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir Android resim çizme uygulaması. Hem oyun hem uygulama olarak nitelendirilen Draw on Sand 2 sayesinde iş ve okul sonrasında stresinizi atabiliyorsunuz.

Fotoğraf düzenleme uygulaması kategorisinde yer alan uygulama aslında son derece basit bir yapıya sahip. Kum üzerinde çizim yapmanızı sağlayacak temek araçları sizlere sunan uygulama aynı zamanda çizim yaparken resimler üzerine objeler de ekleme olanağı sunuyor. Böylece kum üzerindeki çizimlerinize deniz kabuğu ya da farklı objeler ekleyebiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulamayı hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle çizime eli yatkın olanların daha başarılı çizimler meydana getirebileceği uygulamanın kullanımı oldukça keyifli. Eğer resim çizmek ilginizi çekiyorsa bu uygulamayı indirerek kesinlikle denemelisiniz.