Drivers Jobs Online Simulator APK

Drivers Jobs Online Simulator APK

kullanıcı

Drivers Jobs Online Simulator APK, birçok araç çeşidi kullanabileceğiniz bir araç sürme simülasyonudur.

Çeşitli araç türlerini deneyimleyebildiğiniz Drivers Jobs Online Simulator APK'da, her araçta farklı bir iş yapın ve görevlerinizi zamanında yapın. Normal bir otomobil sürerken yolcularınızı bırakın, kamyonda çalışırken kargolarınızı teslim edin ve otobüs şoförü olarak yolcularınızı diğer şehirlere götürün.

Tüm bunların yanında tırları sürerek de görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Şehirden şehre teslimatlar yapın ve arkadaşlarınızla çevrimiçi oynamanın keyfine varın. Araçlarınızı istediğiniz gibi seçip oyuna başlayabiliyorsunuz. Ayrıca oyunun kontrollerine gelecek olursak; basit kontroller bulunan Drivers Jobs Online Simulator oyununda, gaz, fren ve direksiyonun yanı sıra, vites değiştirme seçeneği de bulunuyor. 

Drivers Jobs Online Simulator APK İndir

İster arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın isterseniz de tek başınıza gezintiler yapın. Binlerce kişi tarafından sevilen Drivers Jobs Online Simulator APK'yı indirin ve birçok aracı deneyimleyin. Ayrıca, oyunda şirketlerle de çalışabilirsiniz. İsteğinize göre işinizi seçin ve para kazanmaya başlayın.

Birçok seçenek seni bekliyor. Aracını değiştir ve göreve başla. Yolcular ve arkadaşlar ile online ortamda deneyimler kazanmak ve eğlenmek istiyorsanız, ücretsiz bir şekilde Drivers Jobs Online Simulator APK indirebilirsiniz. 

Drivers Jobs Online Simulator Özellikleri

  • Birçok aracı içerisinde bulundurmasıyla beraber, farklı araçları deneyimleyin.
  • İsterseniz yolcu şoförü olun, isterseniz de kargoları teslim edin.
  • Kolay kontrolleri ve basit grafikleriyle birlikte, zorlanmadan oyun keyfi yaşayın.
  • Arkadaşlarınızla beraber çevrimiçi oynayın ve çeşitli yollarda dolaşın.
ARTILAR

İyi oyun dinamikleri

Kaliteli grafikler