Droplr

Droplr

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 76
  • DOSYA BOYUTU 1.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Droplr, LLC

Droplr, Windows kullanıcılarının dosya paylaşım işlemlerini çok hızlı bir şekilde yapmalarına imkan sağlıyor.

Droplr, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir dosya paylaşım programı olarak dikkat çekiyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan Droplr'ı kullanarak başka kişilerle paylaşma kistediğimiz dosyaları, dokümanları, fotoğrafları, notları ve bağlantıları saniyeler içerisinde paylaşabiliyoruz.

Programın kullanım özellikleri son derece pratik. Yüklediğimiz zaman ekranımızda programın özel ikonu çıkıyor ve dosyaları bu bölüme sürükleyerek upload edebiliyoruz. Daha sonra yine bu bölümden yüklemiş olduğumuz dosyaların linklerini kopyalayabiliyor ve paylaşmak istediğimiz kişilere gönderebiliyoruz. Gönderdiğimiz kişiler bu linklere tıklayarak yüklemiş olduğumuz dosyaları indirebiliyorlar.

Açıkçası Droplr'ın özellikle aynı projeler üzerinde çalışan profesyonellerin, ortak çalışmalar yürüten kişilerin epey hoşuna gideceğini düşünüyorum. Konvansiyonel dosya paylaşım yöntemleri gereksiz zaman ve emek kaybına sebep oluyorlar fakat Droplr, tüm dosya transferi işlemlerini saniyeler içerisinde gerçekleştirdiği için ne zamandan ne de emekten feragat etmemize sebebiyet vermiyor.

Programın en önemli özelliği çapraz platform desteği sunması. Mac, iPhone, Windows Phone sürümlerini kullanarak daha senkronize bir dosya paylaşım ağı oturtabiliriz.