Drunk Locker

Drunk Locker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 78
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici J&S Enterprises

Drunk Locker, alkol içip ortamlara akacağınız gecelerde, sosyal medya hesaplarınızdan ertesi gün sizi utandıracak paylaşımlar yapmamanız için geliştirilen sosyal medya uygulamaları engelleme uygulaması.

Hani bazen kendinizi tutamayıp fazla kaçırırsınız ve o disko topu sizin için diğer kişilere göre 3 kat hızlı döner. Git gide sarhoş olduğunuzu anlamazsınız ve birazdan normal zamanda atmayacağınız mesajlar atıp paylaşımlar yapacağınızı kestirmek artık sizin için çok güç olur ya, işte o anlar için geliştirlen Drunk Locker uygulaması, eğlencenin dibine vurduğunuz gecelerin ertesi sabahında telefonunuzu gözünüzün ucuyla kontrol etmek yerine rahat rahat bakmanızı sağlar.

Sarhoş olduğunuz zamanlarda sahip olduğunuz sosyal medya hesapları üzerinden istemediğiniz fotoğraflar yada yazılar paylaşmamanız için geliştirilen uygulama çoğu zaman hayat kurtarabiliyor. Alkolün seviyesini ayarlayamayarak kendinizden geçmesenizde çoğu zaman sarhoşken istenmeyen mesajlar atılır ve paylaşımlar yapılır. Tabi bu paylaşımlar ertesi gün utanç olarak bize geri döner. Her seferinde bir daha yapmayacağım desenizde bir sonraki içtiğinizz de yine aynı olayları yaşıyorsanız, Android telefonunuza Drunk Locker indirme vaktiniz gelmiş.

Uygulama basit olarak belirlediğiniz zaman aralığında yine seçtiğiniz sosyal medya uygulamalarını kilitleyerek kullanmanızı engelliyor. Örneğin dışarı eğlenmeye çıkıyorsunuz diyelim. Uygulamayı açarak zaman aralığını seçip uygulamaları da belirledikten sonra onayı verirseniz, uygulama otomatik olarak ayarladığınız saatlerde o uygulamaları açıp kullanmanızın önüne geçiyor. Bu sayede içip içip sarhoş olup uygulamaları kullanmak isteseniz bile, Drunk Locker sizi engelliyor.

Gayet başarılı bulduğum uygulamayı ücretsiz olarak indirerek kullanabiliyorsunuz. Şu an için desteklenen sosyal medya uygulamaları; Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Snapchat, FB Messenger, WhatsApp, Pinterest ve Vine. Her güncellemesinde yeni uygulama desteği eklenen Drunk Locker'ı mutlaka telefonlarınızda bulundurmanızı öneririm.