DU Battery Saver & Widgets

DU Battery Saver & Widgets

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,865
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DU APPS STUDIO

Android telefon ve tabletinizin pil ömrünü uzatarak daha verimli şekilde kullanabilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

DU Battery Saver & Widgets uygulaması, Android akıllı telefonunuzda çok daha iyi bir pil ömrü elde edebilmeniz için hazırlanmış ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulamalardan bir tanesi. Hem kolay kullanılır yapısı, hem de oldukça fazla detay sunan arayüzü sayesinde sık sık bataryası bitenlerin ve telefonsuz kalanların yardımcısı olacaktır.

Uygulama içerisinde bulunan farklı tasarruf seçenekleri sayesinde, hem telefonunuzu daha sağlıklı bir şekilde şarj edebiliyor, hem de çalışması esnasında nasıl bir şekilde güç harcaması gerektiğini belirleyebiliyorsunuz.

Eğer bataryanızda bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, optimizasyon seçeneklerini kullanarak görebileceğiniz rapor sayesinde bunların üstesinden de gelebiliyorsunuz. Arkaplanda çalışan uygulamaların otomatik kapatılması gibi güç harcayan gereksiz tüm durumların üstesinden gelebilen uygulama sayesinde cihazınızın bataryasının daha fazla dayanacağına emin olabilirsiniz.

Elbette pilinizin en çok hangi uygulamalar tarafından tüketildiği ve arkaplan hizmetlerine dair detaylı raporlar da uygulamada yer alanlar arasında.