Dungeon Link

Dungeon Link

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 51
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GAMEVIL Inc.

Dungeon Link'te İblis Kralı yenmek için amansız bir mücadeleye katılıyoruz.

Dungeon Link, Android işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde oynanmak için tasarlanmış, ücretsiz bir bulmaca oyunu. Zekaya ve stratejiye dayalı oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap eden bu oyunda İblis Kralı yenmek gibi insanlık için son derece kritik bir görevi üstleniyoruz.

Söz konusu bu kralı yenmek için renkli kutuları birleştirmemiz ve saldırılar düzenlememiz gerekiyor. Oyunda satranç tahtasına benzer bir platform üzerinde bulunan karakterleri birleştiriyor ve bu şekilde düşmanlarımıza saldırılar düzenlemeye çalışıyoruz.

Sahip olduğumuz karakterlerin her biri farklı güçlere ve özelliklere sahipler. İşin en güzel kısmı da karakterlerimizi geliştirebilme ve onları çok daha güçlü bir hale getirebilme şansına sahibiz. Oyunda toplamda 250'den fazla kahraman mevcut ve her birini takımımıza katma fırsatına sahibiz.

Dungeon Link'te kullanımı kolay bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Parmağımızı ekran üzerinde sürükleyerek renkli kutuları birleştirebiliyoruz. Bu işi doğru bir şekilde gerçekleştirirsek karakterlerimiz saldırı gerçekleştiriyorlar.

Dungeon Link'in en önemli özelliklerinden bir diğeri de PVP savaşlara imkan tanıması. Bu sayede sadece yapay zekaya karşı değil, aynı zamanda dünyanın farklı yerlerinden oyunculara karşı da mücadele edebilme şansına sahip oluyoruz.

Sunduğu keyifli oyun deneyimini kaliteli görsellerle taçlandıran Dungeon Link, bu kategoride oynayabileceği üst düzey bir oyun arayanların denemesi gereken bir yapım.