Dünyada Kal!

Dünyada Kal!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 57
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fırat Özer

Dünyada Kal, Türk geliştirici Fırat Özer tarafından hazırlanan basit fakat çok eğlenceli bir Android beceri oyunu.

Dünyada Kal, son zamanlarda gittikçe popüler olmaya başlayan beceri oyunlarından bir tanesi. Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği oyundaki amacınız, kontrol edeceğiniz topu dünyalar üzerinde tutarak ilerlemek ve olabildiğince yüksek puan almak.

Rahat bir oynanışa sahip olan oyunda başarılı olmanın anahtarı ise el ve göz uyumu ile hızdan geçiyor. Eğer elleriniz ile gözleriniz koordineli hareket ediyorsa bu oyunda çok başarılı olabiliyorsunuz. Oynadıkça bağımlısı olacağınız oyunda kırdığınız rekorları sosyal medya hesaplarınız üzerinde paylaşabiliyorsunuz. Böylece arkadaşlarınızı da yarışın içine çekip onlarla kıyasıya yarışa girebiliyorsunuz.

Grafikleri de bu tür bir oyun için oldukça iyi görünen Dünyada Kal, adıyla tam olarak yapmanız gereken şeyi açıklıyor. Ufak dünyalar üzerinde top ile ilerlerken isterseniz yakındaki bir sonraki dünyaya atlayabiliyor, isterseniz de uzaktaki dünyaya atlayabiliyorsunuz. Dünyalar sürekli döndüğü için hedef almanız zaman zaman zorlaşabiliyor fakat dikkatlice hamle yaparsanız rahatlıkla diğer dünyaya geçebiliyorsunuz.

Oynanış olarak kolay olmasına rağmen gözleriniz yorulmaya başladıkça daha fazla hata yapma ihtimalinizin olduğu oyun ile boş zamanlarınızı geçirebilir, canı sıkıntısını geçirebilir ve eğlenebilirsiniz.

Android mobil cihaz sahiplerinin kesinlikle denemesi gereken oyunlardan bir tanesi diye düşünüyorum.