DVDSmith Movie Backup

DVDSmith Movie Backup

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 191
  • DOSYA BOYUTU 2.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DVDSmith

DVDSmith Movie Backup, elinizde bulunan DVD filmleri bilgisayarınıza kopyalayabileceğin ücretsiz bir programdır.

DVDSmith Movie Backup, kullanıcıların sahip oldukları DVD filmlerin yedeklerini alabilecekleri veya bilgisayarlarına kopyalayabilecekleri güçlü bir DVD yedekleme programıdır.

Uygulamanın arayüzüne bakıldığı zaman zaten oldukça kolay bir şekilde kullanılabileceği tüm kullanıcılar tarafından rahatça sezilmektedir. Öyle ki programı kullanabilmek için ihtiyacınız olan her şey ana menü üzerinde yer almaktadır.

Program yardımıyla sadece üç basit adımda tüm kullanıcılar DVD filmlerini kolayca bilgisayarlarına kopyalayabilir veya yedekleyebilir. Öncelikle DVD diskinizi takmalı, ardından kaynak ve hedef klasörleri belirlemeli, son olarak da kopyalama methodunu seçerek yedekleme işlemine başlamalısınız.

NTSC ve PAL formatları için destek sunan DVDSmith Movie Backup, DVD'leri neredeyse birebir ses ve görüntü kalitesiyle kopyalayarak oldukça başarılı bir iş çıkarmaktadır.

Her ne kadar yedekleme işlemleri biraz uzun sürüyor olsa da tüm Windows sürümleri üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışan program, kullanıcılara oldukça kaliteli bir çözüm sunmaktadır.

Kullanıcı dostu arayüzü ve neredeyse kalite kaybı olmadan gerçekleştirdiği yedekleme işlemleri nedenyile DVDSmith Movie Backup, kendi kategorisinde ilk sırada gelen programlardan bir tanesidir.