DW Contacts

DW Contacts

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 207
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DWP

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kişi yönetimi uygulamasıdır.

DW Contacts, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir rehber ve kişi yönetimi uygulamasıdır. Fakat ücretsiz versiyonunda bazı kısıtlamalar olduğunu söylemeliyim. Yine de içerdiği özellikler işinize yarayabilir. Eğer bana yetmiyor derseniz tam versiyonu da satın alabilirsiniz.

DW Contacts uygulaması standart tuş takımınızı, rehberinizi ve kişi yönetim uygulamanızı alternatifiyle değiştirecek bir uygulama. Özellikle de çalışanlar için geliştirilmiş olan uygulama iş fonksiyonları üzerine odaklanmış diyebilirim.

Kapsamlı özellikleri ile dikkat çeken uygulamanın aynı zamanda sade ve minimalist tasarımı da göz dolduruyor diyebilirim. Bununla birlikte kullanması da gayet kolay olan uygulamanın biraz da özelliklerinden bahsedelim.

Uygulama ile öncelikle kişilerinizi, kişi bilgilerinin herhangi bir kısmıyla arama şansına sahipsiniz. Bununla birlikte kişileriniz için hatırlatıcılar oluşturup yönetebiliyorsunuz da. Ayrıca uygulama VoIP desteği de sağlıyor.

Yine uygulama ile kişi bilgilerini çeşitli yollara paylaşabiliyorsunuz. Birden çok kişiye mail, sms gibi şeyler göndermek istediğinizde bunu kolayca yapabiliyorsunuz. Yine aramaları istediğiniz kriterlere göre filtreleyebiliyorsunuz.

Daha çok fazla kapsamlı özelliğe sahip olan uygulamanın ücretsiz versiyonunda ise reklam gösterimi bulunuyor. Bununla birlikte çoklu seçim 5 öğeye kadar limitlenmiş ve uygulamayı kişiselleştirme konusunda da bazı kısıtlar bulunuyor.

Eğer sizin de profesyonel bir rehber yönetimi uygulamasına ihtiyacınız varsa bu uygulamayı deneyebilirsiniz.