EArt Audio Cutter

EArt Audio Cutter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 797
  • DOSYA BOYUTU 2.63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EArt Media Software

EArt Audio Cutter, ses dosyalarının belirleyeceğiniz bölümlerini kesmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

EArt Audio Cutter, sabit diskiniz üzerinde yer alan ses dosyalarının veya müziklerin kendi belirleyeceğiniz bölümlerini kesmenize olanak sağlayan ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir programdır. MP3, WMA, OGG ve WAV gibi bilinen ses dosyası uzantılarını destekleyen program, bu ses formatları arasında dönüştürme işlemini de gerçekleştirebilir.

Programın kullanıcı arayüzü oldukça basit ve kolay kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Düzenlemek istediğiniz ses dosyalarını program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla açabilirsiniz. Ne yazık ki program üzerinde sürükle bırak ve toplu işlem yapma gibi özellikler yer almamakta.

Ses dosyalarını kesmek için yapmanız gereken tek şey başlangıç ve bitiş noktalarını belirledikten sonra, kesmiş olduğunuz ses dosyasını kaydetmek istediğiniz klasörü ve ses dosyası formatını belirleyerek işlemi tamamlamaktır. Aynı zamanda düzenleme yapmak istediğiniz ses dosyalarını program içerisinde yer alan dahili oynatıcı ile dinleyebilirsiniz.

Tüm bunların dışında EArt Audio Cutter ile ses dosyalarınızın farklı özelliklerini de değiştirme olanağına sahipsiniz. Ayrıca kaynak dosya üzerinde yer alan meta etiketlerini de program yardımıyla otomatik olarak çekebilirsiniz.

Sistem kaynaklarını orta düzeyde kullanan program, kesme ve dönüştürme işlemlerini oldukça kısa sürede ve yüksek kalitede gerçekleştirmektedir. Testlerim sırasında herhangi bir hatayla karşılaşmadığım EArt Audio Cutter'ı tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.