Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter

Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 29,071
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Koyote Soft

Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter müzik dosyalarını kesmek ve birleştirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir yazılımdır.

NOT: Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter'ın indirme bağlantısı zararlı yazılım uyarısı verdiği için kaldırılmıştır. Aynı kategori altındaki alternatif yazılımlara bu bağlantıyı kullanarak göz atabilirsiniz:

https://www.tamindir.com/windows/ses-ve-video/format-donusturuculer/

Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter, adından da anlaşılacağı gibi MP3, OGG ve WMA formatındaki ses dosyalarını kesmenize ve birleştirmenize olanak tanıyan kullanışlı bir yazılımdır. Aynı zamanda AVI formatlı video dosyaları içerisinde yer alan sesleri ayırmanıza da olanak tanımaktadır.

Sade ve sezgisel bir arayüze sahip olan program maalesef sürükle bırak desteğine sahip değil. Bu nedenle program ile düzenlemek istediğimiz ses dosyalarını dosya yöneticisi aracılığıyla program içerisine aktarmamız gerekiyor.

Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter içerisine aktardığımız ses dosyalarını anlık olarak dinleyebilir ve kesmek istediğimiz noktaları belirledikten sonra, dinlediğimiz ses dosyalarının kestiğimiz bölümünü kolayca sabit diskimiz üzerine kaydedebiliriz.

Program ayrıca WAV, MP3, OGG ve WMA uzantılı ses dosyaları arasında dönüştürme işlemlerini de gerçekleştirmemize olanak sağlar.

Ses dosyalarına ait artist, albüm, yorum, tür ve yıl gibi farklı etiket bilgilerini de düzenleyebileceğimiz gibi istersek başlangıç ve bitiş zamanlarını elle atayarak kesme işlemini veya aynı formatta olmasalar bile farklı ses dosyalarını birleştirme işlemini de yapabiliriz.

Bu küçük ve kullanışlı yazılım dönüştürme işlemlerini oldukça kısa sürede ve kaliteli bir şekilde tamamlamaktadır. Sistem kaynaklarını oldukça ılımlı kullanan Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter, farklı kısayol tuşları sayesinde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Sonuç olarak ses dosyalarınızı kesmek veya birleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz ve güçlü bir yazılıma ihtiyacınız varsa Easy Audio Mp3 Wma Ogg Cutter'ı mutlaka denemelisiniz.