Easy Clone Detective

Easy Clone Detective

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,744
  • DOSYA BOYUTU 2.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SC Refero Group SRL

Easy Clone Detective, bilgisayarınız üzerinde aynı olan dosyaları bularak gereksiz yer kaplamasını önleyerek, bilgisayarınızın diskinde daha fazla yer açılmasını sağlayan etkili ve faydalı bir programdır.

Easy Clone Detective, oldukça hızlı bir dosya tarama ve aynı dosyaları bulma algoritmasına sahip olan etkili ve güvenilir bir programdır. Bilgisayarınızın diskinde fazla yer kaplamaması için aynı dosyaları bularak silme işlemini gerçekleştiren programın kullanışı çok kolay.

Aynı dosyaları silerek hem bilgisayarınızda daha fazla hafıza alanı yaratan program aynı zamanda bilgisayarınızın daha hızlı ve performanslı çalışmasınıda sağlıyor. Aynı dosyalardan kullanmadığınızı tespit ederek silebilen program gerçekten çok faydalı olabilir. bilgisayarınız üzerindeki binlerce dosyayı çok kısa bir sürede tarayarak hızlıca aynı dosyaları tespit eden program bu dosyaları isteğinize bağlı olarak geri dönüşüm kutusuna gönderebiliyor.

Ufak boyutlu dosyalar dışında 4GB ve üzeri boyutlardaki dosyalarıda tarayarak aynısının bulunması durumunda tespit eden program ile, özellikle geniş arşiv ve depolara sahip kişiler arşivlerini kontrol ederek aynı dosyaların bulunmasını önleyebiliyor. Bilgisayarınızdaki tarama işleminden sonra bulunan aynı dosyaların listesini farklı formatlarda görüntüleyerek bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Ücretsiz deneme sürümünü indirerek kullanabileceğiniz programda, deneme sürümü olduğu için bulduğunuz aynı dosyaları program üzerinden silemiyorsunuz. Programın faydalı ve kullanışlı olduğunu düşünüyorsanız üretici adresinden tam sürümünü satın alabilirsiniz.