Easy-Data Mediacenter

Easy-Data Mediacenter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 535
  • DOSYA BOYUTU 34.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kristen Tande

Easy-Data Mediacenter, ses ve video dosyalarını oynatmanın dışında daha birçok gelişmiş özelliğe sahip olan bir çoklu medya oynatıcıdır.

Easy-Data Mediacenter, kullanıcıların ses ve video dosyalarını oynatabilecekleri, radyo istasyonlarını dinleyebilecekleri, müzik CD'lerini bilgisayarlarına kaydedebilecekleri, resimleri görüntüleyebilecekleri, medya dosyalarını arayabilecekleri ve çok daha fazlasına sahip olabilecekleri gelişmiş bir çoklu medya oynatıcıdır. Program içerisinde her seviyeden kullanıcı için birçok ayar ve özelleştirme seçenekleri yer almaktadır.

Taşınabilir bir program olan Easy-Data Mediacenter'ı kullanmak için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yoktur. Bu sayede programı bir USB bellek yardımıyla bile yanınızda taşıyarak, ihtiyaç duyduğunuz zaman rahatça kullanabilirsiniz.

Başlangıçta tek bir pencereden oluşan oldukça basit ve kullanışlı bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program farklı modüller altında kullanıcılara birçok farklı seçenek sunmaktadır.

Ses ve video oynatıcısı standart medya oynatıcılar üzerinde yer alan tüm medya kontrollerini kullanıcılara sunmaktadır. Ayrıca isterseniz program yardımıyla videolardan ekran görüntüleri alabilir, video ve ses dosyalarını parçalayabilir, ses dosyalarına resim ekleyerek videolar oluşturabilir, altyazı arayabilir veya ID3 meta etiketlerini düzenleyebilirsiniz.

Radyo modülü sayesinde farklı radyo kanallarını dinleyebilir ve isterseniz o an çalmakta olan radyo yayınlarını bilgisayarınıza ses dosyası (WAV, MP3, FLAC, AMC veya WMA formatında) olarak kaydedebilirsiniz.

İhtiyacınız olabilecek tüm işlemleri oldukça hızlı bir şekilde yerine getiren uygulama, ses ve video dosyalarını da oldukça iyi bir kalitede oynatmaktadır. Testlerim sırasında yer yer hatalarla karşılaştığım Easy-Data Mediacenter'ın görünen o ki arayüzü üzerinde biraz daha geliştirme yapılması gerekiyor. Yine de sahip olduğu gelişmiş özellikleri sayesinde tercih edilebilecek bir medya oynatıcı olduğunu söyleyebilirim.