Easy Image Modifier

Easy Image Modifier

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,615
  • DOSYA BOYUTU 0.62 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kevin Schneider

Easy Image Modifier resimleriniz üzerinde hızlı ve kolayca düzenleme yapmanıza olanak tanıyan başarılı bir programdır.

Easy Image Modifier karışık resim düzenleme programları üzerinde yapmaya çalıştığınız yeniden boyutlandırma, döndürme, çevirme, format değiştirme, filigran ve metin ekleme veya yeniden adlandırma gibi klasik resim düzenleme işlemlerini çok daha kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanıyan küçük boyutlu, Türkçe dil desteğine sahip ve ücretsiz bir resim düzenleme programıdır.

Programın arayüzü gayet sade ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Yapmak isteyebileceğiniz tüm işlemleri ister tek bir fotoğraf üzerine isterseniz de birden fazla fotoğraf üzerine kolayca uygulayabilirsiniz.

Bunun dışında küçük boyutu ve ekstra kuruluma ihtiyaç duymaması nedeniyle bir flash bellek yardımıyla Easy Image Modifier'ı sürekli olarak yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Easy Image Modifier sıradan resim düzenleme araçlarının dışında sizlere orantısız boyutlandırma, özelleştirilebilir JPG sıkıştırma düzeyi, meta bilgi veya sıralama çıkarılması gibi gelişmiş seçenekler de sunmaktadır.

Karmaşık programlardan sıkıldıysanız ve amaca yönelik kolay kullanımlı bir resim düzenleme programına ihtiyacınız varsa Easy Image Modifier'ı mutlaka denemelisiniz.