Easy Notes

Easy Notes

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 256
  • DOSYA BOYUTU 6.13 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dipl-Eng. Tomas Koutny

Easy Notes, metin dosyalarını düzenleyebileceğiniz ve notlarınızı yönetebileceğiniz gelişmiş bir not alma programıdır.

Easy Notes, işi gereğince sürekli olarak bilgisaya başında çalışan kullanıcılar tarafından kullanılabilecek olan gelişmiş ve kullanışlı bir not alma programıdır. Program sayesinde anlık olarak aklınıza gelen fikirleri veya yapmanız gereken işleri zamanlayarak not alabilirsiniz.

Çok yönlü bir metin editörü olarak da kullanabileceğiniz Easy Notes yardımıyla daha önce hazırlamış olduğunuz herhangi bir metin dosyasını da düzenleme şansına sahipsiniz.

DocPad adı verilen çok yönlü metin editörü Easy Notes'un en önemli parçasını oluşturmaktadır. Yine program içerisinde yer alan eklentiler sayesinde DocPad ile neredeyse her tür farklı metin formatını kolaylıkla açarak üzerinde düzenleme ve değiştirme yapabiliyorsunuz.

Alacağınız notlar için görev listeleri hazırlama veya takvim üzerinde zamanlama gibi işlemleri de gerçekleştirebileceğiniz program, bu ve bunun gibi daha birçok gelişmiş özelliği kullanıcılara sunmaktadır. Örneğin Easy Note'u bir kelime işlemci olarak kullanabileceğiniz gibi bir HTML editörü olarak da kullanabilirsiniz.

Çoklu döküman arayüzü, sekmeli sayfa görüntüleme ve sıralama özellikleri sayesinde tüm dökümanlarınızı hiyerarşik bir düzende görüntüleyebilir ve bu şekilde yapmanız gereken işleri öncelik sırasına göre dizebilirsiniz.

Tüm bunların dışında Easy Notes üzerinde yer alan yapışkan not özelliği sayesinde, masaüstünüze yerleştireceğiniz yapışkan notlarla yapmanız gereken işler sürekli olarak gözünüzün önünde olacak ve bu sayede hiç bir işiniz yarım kalmayacak veya yapmanız gerekenleri asla unutmayacaksınız.