Easy Photo Resize

Easy Photo Resize

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,270
  • DOSYA BOYUTU 1 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mini Data Tools

Easy Photo Resize ile resimlerinizi kolayca yeniden boyutlandırabilirsiniz

Easy Photo Resize kullanıcılara resim büyütme veya resim küçültme konusunda yardımcı olan ücretsiz bir resim boyutlandırma programıdır.

Günlük hayatımızda bilgisayarımızda depoladığımız resim dosyalarını farklı amaçlar için kullanabiliyoruz. Bazen CV hazırlamak için, bazen sosyal medya hesaplarımızda, forumlarda veya farklı kişisel hesaplarımızda profil fotosu olarak kullanmak için bazen de PDF ve ofis dökümanlarına eklemek için tercih ettiğimiz resimleri yeniden boyutlandırmamız, boyutlarını küçültmemiz veya büyütmemiz gerekebilmekte. Ayrıca dosya boyutu büyük olan resimlerin daha az yer kaplamalarını sağlamak için resimleri küçültmemiz de gerekebilmekte.

İşte Easy Photo Resize bize bu tip durumlarda pratik ve ücretsiz bir çözüm sunan oldukça kullanışlı bir programdır. Sihirbaz tarzı bir arayüze sahip program bize resim boyutlandırma işlemlerinde adım adım eşlik ediyor. Easy Photo Resize JPG, EXIF ve TIFF formatındaki resim dosyalarını işleyebilmektedir.

Easy Photo Resize'nin en güzel özelliklerinden biri toplu resim boyutlandırma özelliğidir. Bu özellik sayesinde çok sayıdaki resim dosyasını tek bir tıklamayla aynı anda boyutlandırabiliyoruz ve zamandan kazanarak verimliliğimizi arttırabiliyoruz.

Easy Photo Resize bize boyutlandırma işlemini belli bir yüzdeye göre yapma imkanı veriyor. Bu seçenek sayesinde fotoğrafların en-boy oranı korunuyor ve sadece belli bir yüzdeyle küçültülüp büyütülüyor. Bunun yanında maksimum genişliği belirleyebilir ve bütün fotoğrafları aynı genişlikte boyutlandırabiliriz. Easy Photo Resize resimlerimize çerçeve de ekleyebiliyoruz.