Easy PNG to Icon Converter

Easy PNG to Icon Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,072
  • DOSYA BOYUTU 0.68 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mohammad Yousefi

Easy PNG to Icon Converter, PNG uzantılı resim dosyalarını farklı boyutlardaki ikonlara dönüştürebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Easy PNG to Icon Converter, PNG uzantılı resim dosyalarını farklı boyutlarda ikonlara dönüştürerek bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz küçük boyutlu ve ücretsiz bir programdır.

ICO formatına dönüştüreceğiniz PNG uzantılı resim dosyalarını web sitelerinin küçük resimleri olarak kullanabilir veya farklı uygulamalarınızın ikonları olarak atayabilirsiniz.

Dönüştürme işlemi sırasında 32bit, 24bit, 8bit, 4bit gibi farklı kalitelerde ve 256x256, 128x128, 96x96, 64x64, 48x48, 32x32, 24x24, 16x16 gibi farklı boyutlarda gerçekleştirebileceğiniz gibi aynı anda tüm farklı formatlarda çıktı dosyası alma şansına da sahipsiniz.

Oldukça şık ve sade bir arayüze sahip olan programın kullanımı da oldukça basit ve kolaydır. Tek yapmanız gereken dosya yöneticisi veya sürükle bırak yöntemi yardımıyla PNG uzantılı resim dosyalarınızı Easy PNG to Icon Converter içerisine atmak ve çıktı almak istediğiniz ikon seçimlerini yaptıktan sonra "Convert" butonuna basarak, dosyaların kaydedileceği klasörü seçmektir.

Sizde PNG dosyalarınız yardımıyla kendi ikonlarınızı oluşturmak istiyorsanız Easy PNG to Icon Converter'ı kullanabilirsiniz.