Easy To-Do Lite

Easy To-Do Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 366
  • DOSYA BOYUTU 2.36 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Peganza

Easy To-Do Lite programı sayesinde en kolay yoldan yapılacaklar listelerinizi yönetebilirsiniz.

Easy To-Do Lite programı, yapacak çok işi olanların görevlerini ve yapmaları gerekenleri kolayca listeleyebilecekleri ve sürekli olarak takip edebilecekleri programlar arasında yer alıyor. Temel olarak bir yapılacaklar listesi programı olan Easy To-Do Lite, her ne kadar ücretsiz olsa da oldukça gelişmiş seçenekler sunabiliyor ve bu alandaki en iyi ücretsiz programlardan birisi haline geliyor. İşlevlerinin oldukça çok olmasına rağmen basit ve kolay kullanılır bir arayüze sahip olması da elbette programın artılarından bir tanesi.

Yapılması gereken görevleri sadece kendinize değil, aynı zamanda başka kullanıcılara da atayabilmeniz sayesinde proje yöneticilerinin de işine yarayacağına inanıyorum. Hazırladığınız listede herhangi bir sınırlama mevcut olmadığı için istediğiniz kadar yapılması gereken işi koyabilirsiniz.

Aynı zamanda görevleri farklı kategoriler altına yerleştirebilme özelliği sayesinde hangi görevlerin hangi işler için varolduğunu da kolayca ayırt etmek mümkün. Görevler tamamlandıkça onlar hakkında raporlar almak ve hatta bu raporları hemen yazdırmak da mümkün. Böylece hem kendinizi hem de diğer çalışanları en hızlı şekilde takip edebilirsiniz.

Alarm özelliği sayesinde unutulan görevlerin hatırlatılması mümkün hale geliyor ve düzenli olarak yapılması gereken görevler için belli bir tekrar aralığı girilebiliyor. Açık konuşmak gerekirse ücretsiz yapısına rağmen oldukça fazla yetenek sunan bu programı işiniz başınızdan aşkınsa denemeyi unutmamalısınız.