Efsane Tarifler

Efsane Tarifler

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 159
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Inosas

Efsane Tarifler, resimli yemek tarifleri paylaşanların bir araya geldiği sosyal ağ uygulaması.

Efsane Tarifler, her beslenme türüne ve yaşa uygun yemek tarifleri içeren sosyal tabanlı bir Android uygulaması. Benzerlerinin aksine farklı lezzetler denemeyi seven kişileri bir araya getiren uygulamada ünlü aşçıların yemek tariflerinden öğrenci işi yemeklere kadar oldukça geniş seçenek var ve yemek tarifini gönderen kişiler birbiriyleriyle etkileşimde olabiliyor.

Android telefon ve tabletinize indirip faydalanabileceğiniz yemek tarifleri uygulamasında buzdolabınızda bulunan malzemelere göre yemek önerileri de alabiliyorsunuz. Her yemeğin nasıl pişirildiğinin haricinde ne kadar sürede hazırlandığı, pişirilmesinin ne derece kolay olduğu ve kaç porsiyon çıktığı da gösteriliyor. Dilerseniz tarifin altına kafanıza takılan soruları iliştirebiliyorsunuz.

Sosyal ağ uygulamalarına benzer arayüzle bizleri karşılayan uygulamada kendi yemeklerinizi sergileme şansına da sahipsiniz. Paylaşmayı seven bir kişilikseniz tariflerinizi (tabii ki sırrını verip vermemek size kalmış) fotoğraflarla süsleyerek paylaşabilirsiniz.