Eisenhorn: XENOS

Eisenhorn: XENOS

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 66
  • DOSYA BOYUTU 2.93 GB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Pixel Hero Games

Eisenhorn: XENOS mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon - macera oyunudur

Eisenhorn: XENOS oyunculara fantastik bir hikaye sunan bir mobil aksiyon - macera oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan Eisenhorn: XENOS bize Warhammer evreninde geçen bir macera sunuyor. Eisenhorn: XENOS aslında Eisenhorn kitap üçlemesinin ilk kitabı olan XENOS'tan yola çıkılarak geliştirilmiş bir oyun. Warhammer 40.000 evreninin karanlık bir geleceğine konuk olduğumuz oyunun ana kahramanı ise Gregor Eisenhorn. İnsan imparatorluğunu korumaya çalışan kahramanımızla uzayın derinliklerinde heyecan dolu bir serüvene atılıyoruz.

Eisenhorn: XENOS'a hikaye boyunca ilerleyebilmek için bulmacaları çözmemiz, çeşitli karakterlerle diyalog kurmamız gerekiyor. TPS oyunlarından görmeye alışık olduğumuz 3. şahıs kamera açısına sahip olan oyun klasik macera oyunlarından farklı bir yön de içeriyor. Oyunda kahramanımız çeşitli silahlar kullanarak düşmanlarıyla savaşabiliyor. Bu da oyuna aksiyon kazandırıyor.

Eisenhorn: XENOS'un en güçlü yönü ise oyunun graifkleri. Karakter grafiklerindeki yüksek detay mekan grafiklerinde de korunuyor. Eisenhorn: XENOS bu anlamda mobil cihazlarınızın limitlerini zorlayabilecek bir oyun.