Emlak Jet

Emlak Jet

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,953
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici EmlakJet

Android cihazınızdan satılık ve kiralık gayrimenkulleri en kolay şekilde bulabilmek için Emlak Jet uygulamasını deneyebilirsiniz.

Emlak Jet uygulaması Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir emlak bulma uygulaması. İçerisinde hem satılık hem de kiralık daireler için oldukça geniş bir veritabanı barındıran uygulama gerçek emlakçılara da en kolay şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyor.

İstediğiniz kategoriye girdikten sonra dilerseniz binalar ve fırsatlar hakkında detaylı bilgiler alabilir, beğendiğiniz evin konumunu ve özelliklerini öğrenebilir, arama özelliklerinde değişen filtreler kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz gayrimenkulleri favorilerinize atarak daha sonra inceleme fırsatınız da mevcut.

Aynı zamanda bir haber bölümü barındıran Emlak Jet uygulaması, böylece emlak fiyatlarında dalgalanmalara yol açabilecek haberlere hemen erişebilmenizi sağlıyor. Kredi çekerek ev sahibi olmak isteyenler ise kredi hesaplama menüsü yardımıyla evlerini alırken ne kadar kredi ödeyeceklerini hemen görebiliyorlar.