Empire: Origin

Empire: Origin

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 48
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Elex

Empire: Origin ile mobil platformda sürükleyici bir strateji oyunu oynayacaksınız.

Android cihazınızda fantastik bir strateji oyunu oynamak ister misiniz?

Sürükleyici bir atmosfere sahip olan Empire: Origin, enfes grafikleri ile mobil oyunculara oldukça kaliteli bir ortam sunuyor. Kaliteli içeriklere sahip olan oyunda, dünyanın dört bir yanından oyuncular ile karşı karşıya gelecek ve liderlik tablosuna adımızı yazdırmaya çalışacağız. Ses efektleri ile desteklenen yapım da kendi şehrimizi kuracak ve halkımızı besleyeceğiz. Tabii bunları yaparken de etraftan gelebilecek saldırılara karşı güvenlik duvarı çekeceğiz.
Seviye sisteminin yer aldığı oyunda, seviyemizi ne kadar yükseltirsek o kadar güçlü bir konuma geleceğiz. Buna ek olarak oyuncular mevcut olan askerlerinin de seviyesini arttırarak daha etkili bir hale getirebilecek ve düşman kalelerini daha hızlı bir şekilde yıkabilecekler.

Kendi şehrimizi kuracağımız oyunda, nüfusumuzu yönetebilecek ve halkımız için yaşam alanları inşa edebileceğiz. Oyun içerisinde yeni silahlar üretebilecek ve halkımızı silahlandırarak şehrin korumasını sağlayabileceğiz. Fantastik öğelerinde oldukça yoğun olduğu oyunda, ittifaklar kurabilecek ve devasa savaşlara katılabileceğiz. Oyun Android platformu için tamamen ücretsiz olarak yayınlanmıştır.