Enuygun Para

Enuygun Para

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 163
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Enuygun.com AŞ

En kısa yoldan kredi faizlerini ve geri ödemelerini sorgulamak, daha sonra başvuru yapmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Sürekli olarak kredi alma işleri ile uğraşanlar yahut ayda yılda bir de kredi alsa en uygun faiz ve geri ödeme şartlarını yakalamak isteyenlerin tek tek bütün bankaları gezmemek için yapabilecekleri şeylerden birisi de Enuygun Para Android uygulamasını yüklemek ve uygulamanın krediler konusunda sunduğu hizmetlerden yararlanmak.

Uygulamanın sunduğu servisler sayesinde ihtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde otomatik olarak hangi bankanın ne kadar faiz verdiğini ve hangi koşullara sahip olduğunu kolayca görme imkanınız var. Bunun için tek yapmanız gereken ne kadar kredi almak istediğinizi ve kaç ayda ödemek istediğinizi seçmek ve uygulamanın sizin için tüm banka seçeneklerini sunmasını beklemek. Daha sonra karşınıza hangi bankanın ne kadar geri ödeme aldığına dair tüm bilgiler bir karşılaşma ekranında karşınıza çıkacaktır.

Eğer aklınıza yatan bir kredi olursa yine uygulama içerisinden bu krediye başvuru gerçekleştirebilir ve bankanın size dönmesini bekleyebilirsiniz. Finans ile uğraşanların beğeneceğine inandığım uygulamayı bir defa denemenizi öneriyorum.