Escape from Montegrande

Escape from Montegrande

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 61
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MEGO

Escape from Montegrande eski klasik arcade oyunlarını hatırlatan, yol boyunca çeşitli engellerle karşılaşacağınız eğlenceli bir kayak oyunu.

Eğer oyun tarihinin en ikonik kayak oyununu hatırlamıyorsanız hemen şu anda internet tarayıcınıza "SkiFree" yazmalısınız. Çocukluk zamanlarınızı hatırladıktan sonra Android için yeniden doğan bu oyun türüne güzel bir örnek olarak Escape from Montegrande'ye geçebiliriz. Grafiksel olarak biraz değiştirilmiş, içerisinde farklı özellikler ve engeller koyulmuş yeni Android oyunu Escape from Montegrande'de hapishaneden fırlayan bir suçlu olarak dünyanın en yüksek tepesinden aşağıya salınıyoruz.

Bu sefer kontrolünde olduğumuz kişi sıradan bir kayakçı yerine usta bir kayakçı olarak son derece çevik ve hızlı bir arkadaş. İsmi nedeniyle hapise atılmasından sonra adını temize çıkarabilmek için sizin yardımınıza ihtiyacı var. Yol boyunca önünü kesecek korumalar ve engelleri atlatmalı, olabildiğince hızlı bir şekilde gidebildiğiniz kadar gitmelisiniz. Yollarda bulacağınız güçlendirmelerle oyununuza renk katın, buz rampaları ve ağaçlarla korumaları atlatın. Escape from Montegrande dinamik oynanışı ve keyifli kontrolleriyle sizleri uzunca bir süre telefon başında tutacak.

Oyun temelde engelleri aşarak peşinizdeki korumaları atlatmak üzerine olsa da puan kazandıkça koleksiyonunuza katacağınız kanca vb. araçlarla korumaları rahatlıkla etkisiz hale getirip oyun keyfinize yenilikler katabiliyorsunuz. Buz rampalarında veya yamaçlarda kullanılmak üzere tutulan özel eşyalar oyuna renk katıyor.

Oyun Android akıllı telefon ve tabletler için tamamen ücretsiz. Eğer SkiFree anılarınız kabardıysa Escape from Montegrande'ye mutlaka bir göz atmalısınız.

ARTILAR

SkiFree havası vermesi!

Eğlenceli oynanış

EKSİLER

Korumalar bir süre sonra tekdüzeye bağlıyor