Estalucky! Property Manager

Estalucky! Property Manager

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,289
  • DOSYA BOYUTU 10.6 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gelecek Dünyası Teknoloji Çözümleri

Gayrimenkul ve ofis yönetimi programı olan Estalucky! ile başka hiçbir yönetim programına ihtiyaç duymadan bütün gayrimenkul yönetim programı özelliklerine sahip olabilirsiniz.

Estalucky! Property Manager gayrimenkullerinizi masaüstünden yönetmenizi sağlayan, aynı zamanda "tek tık web" özelliği ile web sayfalarınızı da oluşturan uygulama ve hizmetler bütünüdür.

Gayrimenkul (Emlak) Firmalarının günlük ofis işlemlerini yapabilecekleri (Basit Kasa, Kira Takibi, Sözleşmeler, Formlar , SMS, bütünleşik e-posta istemcisi ajanda, telefon defteri v.s.) ve web sitelerini yönetebilecekleri masaüstü uygulaması ve mevcut gayrimenkullerin tek tık ile web ortamında (kullanıcının kendi alan adı ile) sınırsız renk seçeneği kullanarak 4 dilde (Otomatik çeviri özelliği) sunum yapmasını ve yine geri dönüşlerin masaüstü uygulamasından takip edilmesini sağlayan sistemdir.

Önemli özelliklerinden biri de Offline olarak kullanabilmenizdir. Bunun anlamı gayrimenkul portföyünüzü internet olmasada kullanabilir ekleyebilir veya silebilirsiniz. Internet bağlantısı sağlanınca "tek tık" ile tüm güncelemeleriniz otomatik olarak web sitenize gönderilir.

Estalucky! PM web sitenizi de yönetmenize olanak tanır Kurumsal bilgilerinizi, firma bilgilerinizi ve logonuzu, vitrin gayrimenkul seçimlerinizi, haberlerinizi ve faydalı bilgileri program üzerinden yönetebilirsiniz.

Web sitesi ve gayrimenkullerinizi ayrıca bilgisayarınızdan bağımsız internet üzerinden yönetme olanağı da vardır.

Yeni özelliklerinden biri de API desteği sayesinde masaüstü uygulamasında bulunan offline gayrimenkul portföyünün herhangi bir sitede hiçbir işlem yapılmadan yayınlanmasını sağlamasıdır.

Estalucky! PM Desktop ve Web servisleri hakkında daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.