Etchings

Etchings

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 168
  • DOSYA BOYUTU 33.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MindSea Development

Etchings uygulaması ile fotoğraflarınıza güzel filtreler uygulayabilirsiniz. Bu filtreler alışılmışın dışında olup fotoğraflara cam çizikleri şeklinde efektler uyguluyor.

Etchings iOS için geliştirilmiş, gelişmiş bir fotoğraf filtreleme uygulaması olup cam çizikleri şeklinde efektler eklemeye yarıyor. Normal filtreleme uygulamalarına göre daha farklı bir yapıda olan bu uygulama filtre eklerken, resimleri çizikli hale getirerek daha ilginç olmasını sağlıyor. 12 farklı görüntü ile mükemmeli yakalamaya çalışan uygulama, fotoğraflara genelde kazınarak yapılmış hissi veriyor. Zaten uygulamanın ismi de bize bazı ipuçları veriyor. Gravür anlamına gelen Etching, kazıma ile resim yapma sanatı anlamına gelmekte.

Uygulama ile fotoğraf çekerek filtre ve efekt uygulamanın yanında, iOS cihazınızda bulunan fotoğrafları da Etchings üzerinde kullanarak filtreleme yapabilirsiniz. Uygulama üzerinde kullanabileceğiniz en yüksek çözünürlük ise 3300x3300 boyutunda. iPhone 3G, iPod Touch 4. Nesil ve iPad üzerinde bu boyut 1600x1600 de kalmış. Eğer uygulama üzerinde bulunan filtreler size yetmiyor ise ek ücret ile uygulama içi satın alma işlemi yapabiliyorsunuz.