Eurosport.com

Eurosport.com

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 240
  • DOSYA BOYUTU 12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Eurosport

Eurosport.com, web tarayıcınızı açmadan maç sonuçlarını canlı olarak takip edebileceğiniz Türkçe spor uygulaması.

Eurosport.com, dünyanın önde gelen spor kanalının sunduğu karşılaşmaları canlı olarak Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızdan takip edebileceğiniz resmi uygulama. Düzenli olarak güncellenen haber ve videoların yanında canlı maç sonuçlarıyla karşımıza çıkan spor uygulamasının Türkçe olarak kullanılabiliyor olmasını da -platform gereği- belirtmek isterim.

Tablet ve bilgisayarınızdan web tarayıcınızı açmadan maçları canlı olarak takip edebileceğiniz hatta gol videolarını ücretsiz olarak izleyebileceğiniz Eurosport.com uygulaması tahmin edeceğiniz üzere futbolla ilgilenenlere yönelik içerikler sunuyor. Spor Toto Süper Lig, Avrupa Ligleri dışında Şampiyonlar Ligi en iyi takımların nefes kesen maçlarını nerede olursanız olun canlı olarak takip etme imkanı tanıyan uygulama videolu olarak içerilerle de öne çıkıyor. Futbolcuların, uzmanlar ve gazetecilerin canlı web sohbetlerini de izleyebiliyoruz ki onca spor uygulamasında ilk defa Eurosport’un uygulamasında görüyorum.

Dünya genelinde meşhur uzmanların yorumlarını da yer verilen spor uygulamasında maçları canlı olarak takip ederken gol olduğunda golü de izleyebiliyorsunuz. Ancak diğer spor uygulamaları gibi gol başına ücret modelinde değil; tüm golleri ücretsiz izleme şansına sahipsiniz.

Kolay kullanılabilir yapıda tasarlanmış olabildiğince sade arayüzle gelen Eurosport.com’un tek olmamış dediğim gibi dil desteği oldu. Uygulamanın tamamı Türkçeleştirilmemiş ve ister istemez göze çarpıyor. Yerelleştirme sorunu genele yayılmadığından büyük bir sorun olmamakla birlikte giderilirse Eurosport.com çoğu kullanıcının vazgeçemeyeceği spor uygulaması olacaktır.