Sporx

Sporx

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 343
  • DOSYA BOYUTU 4.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Maksimum Iletişim Hizmetleri A.Ş.

Sporx, Windows Mağazası'ndaki en zengin içerikli Türkçe spor gündemi uygulamasıdır. Profesyonel spor müsabakalarını canlı takip etmek isteyenler için futboldan çok daha fazlasını sunan bu uygulama sporseverler için pratik bir kaynak.

Sporx, futbolun yanı sıra basketbol, tenis, motor sporları, voleybol karşılaşmalarını da takip edebileceğiniz Türkçe ve kapsamlı bir spor uygulamasıdır. Canlı sonuçlar, gündem – magazin ve teknoloji haberleri, canlı anlatımlar ve çok daha fazlasını Sporx’de bulabilirsiniz.

Sporx, spora dair aradığınız her şeye kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan modern, sade, hızlı ve kullanışlı arayüz ile gelen tamamen Türkçe ve oldukça popüler bir spor uygulaması. Sporx’den kapsamlı bir spor uygulaması olarak bahsetmek daha doğru olacaktır. Zira uygulama ile sadece futbolu takip etmiyorsunuz. Basketbol, tenis, voleybol, motor sporları, yüzme, bisiklet, judo, koşu ve diğer spor dallarındaki son gelişmeler en hızlı ve güncel şekilde karşınızda. Bunun yanı sıra sadece gönül verdiğiniz takımınızı takip etmeniz de mümkün. Takımım bölümünden takımınızın son oynadığı maçı, oynayacağı maçları, ligdeki durumunu takip edebiliyor ve flaş transferleri de içeren güncel haberleri okuyabiliyorsunuz.

İddaa kuponu hazırlayanlar için de özel bir bölüm içeren uygulama ile birbirinden tecrübeli yazarların çarpıcı yazılarını da takip edebiliyorsunuz. Tabii ki spor uygulamalarının olmazsa olmazı video ve resim galeri de bulunuyor. Ayrıca TV’de bugün bölümünden spor kanalları programlarını takip edebiliyorsunuz.

Sporx, sadece futbol değil diğer spor dalları ile de ilgilenen kişilere yönelik içerik sunan zengin bir spor uygulaması.