miCoach

miCoach

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 233
  • DOSYA BOYUTU 71.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adidas

miCoach, Adidas'ın Windows 10 kullanıcılarına özel hazırladığı fitness - spor uygulaması.

miCoach, Adidas tarafından geliştirilen fitness uygulaması ve Windows platformunda hem telefon hem de tablet – bilgisayar üzerinden kullanılabiliyor; yani evrensel uygulama niteliğinde. Gün içerisinde evinizde veya temiz havada gerçekleştirdiğiniz spor aktivitelerinde sesli komutlarla motive eden uygulama bir nevi kişisel antrenör görevi üstleniyor diyebilirim.

Adidas’ın miCoach uygulaması olarak resmi olarak Windows Phone platformunda yer alıyor ve egzersiz takibi yapmak için eksiksiz bir uygulama ancak uygulamaya kazandırılan yeni özellikleri kullanabilmeniz için Windows 10 Mobile uyumlu sürümünü indirmeniz gerekiyor.

Beta aşamasında karşımıza çıkan miCoach uygulamasının yenilikçi – modern arayüzünü bir kenara bırakıp özelliklerinden bahsetmemiz gerekirse; yenilenen mmiCoach uygulaması ile Adidas fitsmart cihazın eşleyebiliyor ve senkronize şekilde çalışmasını sağlayarak bilekliğinizin kaydettiği verilere mobil veya PC’nizden ulaşabiliyorsunuz. Ev ve dış ortamda gerçekleştirdiğiniz aktivitelerin kaydına da ulaşmanız mümkün. Faydalı ipuçlarının ve haberlerin paylaşıldığı miCoach blog sitesini de uygulama üzerinden takip edebiliyorsunuz.

Adidas ürünlerini tercih ediyorsanız sporunuzu yaparken size yol gösteren miCoach uygulamasını Windows 10 cihazlarınıza indirmenizi öneririm.