Super Party Sports: Football

Super Party Sports: Football

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 824
  • DOSYA BOYUTU 53.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HandyGames

Super Party Sports: Football isminin tersine centilmen bir spor mücadelesinden uzak aksiyon dolu ve bağımlılık yapan bir oyun.

Super Party Sports: Football, piyasadaki birçok futbol oyunundan ayrılan ve oldukça orjinal dinamikler sunan futbol temalı bir savaş oyunu. Bundan yaklaşık 20 yıl öncesinde başlayan ve hala akıllara kazınan Worms serisine benzer bir şekilde şirin çizgi film teması üzerinde kurulmuş bir şiddet banyosu var. Amacınız ayağınıza gelen topla birlikte olabildiğince sert şutlar çekip rakip oyuncuları parçalarına ayırmak. Kelimenin tam anlamıyla parçalara ayrılan rakiplerin bu animasyonu için ise daha dengeli bir yol seçen yapımcılar, LEGO oyuncakların dağıldığı gibi bir görsellik yaratarak kanlı sahnelerin oyun zevkini gölgelemesini engellemişler.

Hayatınızda oynayabileceğiniz en vahşi futbol oyunlarından biri olan Super Party Sports: Football oynarken yapmanız gereken şey top ayağınıza geçtiğinde zemini ve mesafeyi hesaplayarak duruma uygun şiddette şutlar çekerek topun bir sonraki hamlede yine takım arkadaşlarına ulaşmasını sağlamak. Sahadaki tüm oyuncuları temizledikten sonra maçı kazanmak için yapmanız gerekenm şey elbette kaleciyi de saf dışı bırakarak gol atmak. Her bölümde size ayrı bir harita tasarımıyla gelen oyun, yaratıcı tasarımları ve eğlenceli fizik motoruyla sıradan futbol oyunların tekdüzeliğinden kurtulmanızı sağlıyor. Oyun içi satın alma seçenekleri haricinde oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsiz.