Eventz

Eventz

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ferhat Ezizi

Eventz, Android cihazlarınız için geliştirilmiş bir etkinlik uygulamasıdır. Gece hayatından uzak kalmak istemeyenlere güncel bir etkinlik takvimi sunar.

Eventz, Android cihazlarınız için geliştirilmiş bir etkinlik uygulamasıdır. Gece hayatından uzak kalmak istemeyenlere güncel bir etkinlik takvimi sunar.

Öncelikle uygulamanın İzmir’de yaşayan insanlar için yapıldığını bilmemiz gerekiyor. İlerleyen dönemlerde ulusal çapta hizmet vereceğine dair üretici tarafından bir açıklama da yapılmadı. Uygulamaya ilk girdiğinizde karşınıza basit arayüzlü ve kolay anlayabileceğiniz bir etkinlik takvimi çıkacak. Gece saatlerinde arkadaşlarınızla güzel vakit geçirmek istediğinizde ekrandaki listeye bakmanız ve ayrıntılarını kontrol etmeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz yol tarifi bile alabilirsiniz.

Şimdilik Alsancak, Bayraklı, Bornova, Bostanlı, Çeşme, Dikili ve Güzelyalı’daki eğlence mekanlarının bulunduğu uygulamada, size en uygun partiyi veya konseri bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ana ekrandaki listede ilerleyen günlerde hangi etkinliğin olacağından ilk siz haberdar olacaksınız!

Kısacası İzmir’de yaşıyorsanız ve gece hayatınız varsa bu programı mutlaka indirmelisiniz.