Evmanya

Evmanya

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 216
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Evmanya

Evinizin ihtiyacı olan tüm gereçlere Evmanya uygulamasından ulaşarak kolayca satın alabilirsiniz.

Evinizi baştan aşağı yenilemek istiyorsanız, birbirinden çeşitli ürünlere kolayca ulaşabileceğiniz Evmanya uygulamasını Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Yeni evlenen çiftlerin veya evini yenilemek isteyenlerin uğrak noktası olan Evmanya, mobil uygulamasıyla alışverişe kaldığınız yerden devam etmenizi sağlıyor. Mutfak gereçlerinden aksesuarlara, mobilyadan beyaz eşyalara, küçük ev aletlerinden dekoratif tablolara kadar aklınıza gelen ne varsa Evmanya uygulaması üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. 100.000’in üzerinde ürüne sahip olan ve zaman zaman kampanyalarla çok uygun fiyatlar sunan Evmanya, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ürün çeşitliliğine sahip diyebilirim.

Uygulama üzerinden beğendiğiniz ürünleri, üye olduktan sonra kolayca sepetinize ekleyebiliyor, varsa indirim çekinizi uygulayabiliyor ve sipariş verebiliyorsunuz. Kredi kartınızla ödeme yaparak, oturduğunuz yerden pek çok eşya satın alabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı telefon ve tabletlerinize indirebilirsiniz.

Vermiş olduğunuz siparişleri takip edebilme ve yaptığınız alışverişlerinizden kazandığınız EvPara’ları da uygulama menüsünden görebilmeniz mümkün.