ExHtmlEditor

ExHtmlEditor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 646
  • DOSYA BOYUTU 15.40 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adriancs

HTML ve CSS kodlamayı öğrenenlerin kolaylıkla kullanabilecekleri kullanışlı uygulamalardan bir tanesi ExHtmlEditor.

ExHtmlEditor programı henüz yolun başında olan programcılar için hazırlanmış ve HTML kodlamaları yapmanıza izin veren ücretsiz ve basit bir program. Standart HTML girdilerinin yanında HTML5 ve CSS3 elementlerinin girişine de imkan tanıyan program, HTML girdilerini daha yazdığınız anda önizlemesini sunabildiği için görsel olarak da çalışmanıza imkan veriyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi programın HTML etiketlerini öne çıkarma ve yazılan kodlara göre renklendirme özellikleri de mevcut. Yazdığınız kodlar arasında aramalar yapmak ve arama sonuçlarına göre kodların toplu olarak değiştirilmesini de sağlamak mümkün. Herhangi bir kurulum gerektirmemesi ve taşınabilir olması ise flaş diskinizde bile yanınızda taşıyabileceğiniz anlamına geliyor.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz programın özellikle HTML'e yeni başlayanlar için sunduğu karşılaştırmalı kod girme ve önizleme özelliği, yazdığınız kodların anında sonuçlarını görerek dersler almanızı sağlayabilmesi mümkün. HTML ve CSS öğrenenler için kesinlikle önerdiğimiz programlar arasında yer alıyor.