Expensify

Expensify

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 380
  • DOSYA BOYUTU 10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Expensify, Inc.

Expensify, kullanımı kolay bir bütçe menajeri olarak, giderlerinizi hesaplamak için size yardım eden oldukça kullanışlı ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Gelir ve giderinizi takip ve kontrol etmek için kullanışlı ve geniş kapsamlı bir uygulama arıyorsanız Expensify uygulamasını kullanarak tüm bu işlemleri kolayca yapabilirsiniz. Hem Android hem de iOS platformları için geliştirilen uygulama kullanıcıların bütçelerini yönetmesini ve bu sayede paralarını daha efektif olarak harcayarak tasarruf etmelerini sağlıyor.

Mobil uygulama üzerinden işlem yapabileceğiniz gibi, Expensify'nin internet sitesi üzerinden de işlem yapabilirsiniz. Yaptığınız harcamalara ait fişlerin fotoğraflarını çekerek giderlerinize ekleyebilir ve böylece giderlerinizi dha rahat kontrol edebilirsiniz. Uygulama bütçenize ait detaylı raporları size sunarak kontrol etmenizi ve harcamalarınızı düzenlemenizi sağlıyor. Uygulama ile bütçe işlemleri dışında, çalışma saatlerinizi kaydedebilir veya yapacağınız yolculukların emsafelerini girebilirsiniz.

Ekonomik durumunuzu kontrol altına almak için güvenilir bir uygulama arıyorsanız, Expensify bu ihtiyacınızı karşılayacaktır. Kalem ve kağıt kullanarak hesap yapma dönemini bitirecek olan Expensify uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.