Express Notes

Express Notes

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 380
  • DOSYA BOYUTU 0.11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NCH Software

Express Notes, Windows üzerinde kullanabileceğiniz kart dosyası, telefon ve adres defteri yazılımıdır.

Express Notes, bilgisayarınız üzerinde pratik şekilde notlar almanıza, aldığınız notları saklamanıza ve organize etmenize olanak sağlayan ücretsiz bir not alma programıdır.

Aynı zamanda yapılacak işler listesi veya müşteri kayıtlarını da tutmak için kullanılabilecek olan programı aynen bir A4 kağıt üzerine yazı yazarmışçasına kolay kullanabilir ve arama özelliği yardımıyla bilgisayar ortamın istediğiniz tüm notlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Program yardımıyla almış olduğunuz notlara ait başlıklar programın penceresinin sol tarafında listelenir ve herhangi bir not başlığına tıklamanız durumunda almış olduğunuz notu yine program penceresi üzerinde sağ tarafta yer alan bölümde görüntüleyebilirsiniz.

Not almak, arama yapmak ve program üzerinde yer alan diğer özelliklerden yararlanmak için kendi belirleyeceğiniz klavye kısayollarını kullanarak, her türlü işlemi çok daha hızlı bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Yazdığınız notlar içerisinde yer alan web sitesi adreslerini otomatik olarak belirleyen Express Notes, web adreslerini daha belirgin hale getirmek için rengini değiştirir ve bağlantıya alt çizgi ekler. Bu sayede web sayfalarına ait bağlantıları kolayca ayırt edebilir ve bağlantı linkine tıklamanız durumunda varsayılan interent tarayıcınız üzerinde sayfayı görüntüleyebilirsiniz. Aynı durum not olarak girmiş olduğunuz e-posta adresleri için de geçerlidir.

Kolay kullanımlı ve ücretsiz bir yazılım olan Express Notes'u basit notlar almak ve bu notları bir kenarda saklamak için kullanabilirsiniz.